![]() |
Uber |
Найближчими місяцями сервіс Uber почне дослідження щодо створення парку літаючих транспортних засобів, що працюють від електрики. Компанія планує втілити в життя цю ідею протягом найближчих десяти років, пише Hi-news.
Як зазначається, компанія опублікувала 97-сторінковий документ, що описує парк літаючих електричних машин. Вони будуть здатні злітати в повітря вертикально і так само приземлятися на землю. Свій новий сервіс Uber вирішила назвати Elevate.
"Подібно до того, як хмарочоси дозволили нам ефективніше використовувати обмежену площу, міська повітряна транспортна система значно розвантажить наземний трафік. В даний момент ми якраз працюємо над тим, щоб втілити цю фантастичну ідею в реальність", – мовиться у повідомленні Uber.
Крім того, у відділі комунікації Uber в Україні 5.ua повідомили, що поки невідомо, коли літаючі таксі стануть доступними в Україні.
"Цей проект для нас дуже перспективний. Ми працюємо над його розвитком. Це один із проектів у форматі тестовому", – наголосили в Uber.
Додамо, керівництво Uber сподівається підштовхнути до розробки нового транспорту приватні і державні компанії. Без держави тут не обійтися, адже необхідно буде вирішити численні інфраструктурні, сертифікаційні та законодавчі питання. Протягом наступних шести місяців компанія починає дослідження в області побудови міської повітряної транспортної системи.