— Ті, хто хочуть дестабілізувати сьогодні у Києві соціальну та політичну ситуацію, прорахувалися,— заявив, вийшовши до народу, Олександр Омельченко.— Ніхто не приймав і не підписував жодних розпоряджень про підняття цін на поїзд та квартплату! А щодо підвищення цін на послуги електрозв’язку, то тут усі претензії до “Укртелекому”, міська влада не може вплинути на ці питання!
Сьогодні ж Міністерство економіки спільно з Київрадою міркують, як би зробити так, щоб
42 відсотки киян-пільговиків жодних незручностей не відчули.
— Ми ставимо питання перед урядом, чому у бюджеті передбачено “покриття” лише 12 відсотків від необхідної суми для компенсації перевізникам,— пояснив Олександр Омельченко.— Бо щоб не довести наш транспорт, що називається, до “ручки”, необхідно переглянути категорії пільговиків.
Дивувало те, що серед пікетувальників, в основному, були пенсіонери, тобто ті, хто має пільги на сплату за житло, комунальні послуги, телефон, їздить у транспорті безкоштовно. Крім того, усі малозабезпечені кияни, пенсія яких становить менше 170 гривень, отримують від міської влади матеріальну допомогу (цього року вже 22 мільйони гривень були виділені для чотирьох виплат — на Водохреща, до 23 лютого, 8 Березня та на Трійцю). Що вже казати про те, що у столиці нема заборгованості по пенсіях і соціальних допомогах.