Севастопольська делегація закликала серйозно “взятися за вибори” і завоювати максимум можливих місць у всіх гілках влади. Це дасть змогу результативніше виборювати те, що їм належить по праву. Мовляв, платить Росія 600 мільйонів гривень за оренду Чорноморського флоту, але потрапляє до місцевого бюджету лише п’ять відсотків, і то невчасно. У Севастополі мешкають 440 тисяч чоловік, із них — 140 тисяч ветеранів і пенсіонерів, і їм потрібно чимось допомагати. А потім звинувачують городян у бракові патріотизму.
— На Житомирщині до афганців ставляться дуже добре. Хоч би що ми попросили — те й дістаємо. Адже маємо народного депутата Развадовського в нашому правлінні,— поділився Павло Ментов, голова обласної організації Союзу ветеранів Афганістану. На його думку, треба активніше розв’язувати проблеми через своїх депутатів. Від дієвості місцевих осередків спілки і від влади залежить ефективність їхньої допомоги. Ось у Київській, Закарпатській, Запорізькій областях навіть госпіталів для ветеранів війни немає. У інших є, але подекуди на харчування хворих там виділяють щодня лише 83 копійки, на ліки — трохи більше гривні. А ось столичний госпіталь для ветеранів, що знаходиться в Пущі-Водиці, є найкращим в Україні. Сергій Червонописький, голова Українського союзу ветеранів війни в Афганістані, сказав:
— Киянам дуже пощастило, що в них мером Олександр Омельченко. Свого часу він був радником в Афганістані і добре розуміє проблеми тих солдатів, які повернулися з цієї країни. Тому і виділив нам кошти зі столичного бюджету, хоч міг цього і не робити. Нині за сприяння київської влади діє програма “Турбота”, через яку допомагають персонально тим, до кого не дотягується державна казна. Співпраця з мером столиці пройшла перевірку часом, напевне, тому Українська партія Справедливість — Союз ветеранів, інвалідів, чорнобильців, афганців і “Єдність” виступатимуть на майбутніх парламентських виборах єдиним фронтом. Олександр Омельченко вважає, що треба спільно здобувати перемогу і наводити лад у парламенті.