Сьогодні, 02 жовтня, о 19:30 27 у галереї «Лавра» (вул. Івана Мазепи, 17) театральна група 14 відбудеться спектакль «I SEEK U:) VIRTUAL LIFE». Спектакль поставлено у жанрі віртуальної драми, місце дії - Інтернет: форуми, сайти знайомств, аська та зовсім трохи реального життя.
Сюжет спектаклю побудовано на реальних історіях, відео та цитатах з Інтернету. Сам спектакль є учасником 10-го міжнародного фестивалю театру та візуальних мистецтв Zdarzenia в польському місті Тчев.
«I SEEK U:) VIRTUAL LIFE» — історія про віртуальну любов, віртуальні мрії, віртуальну розпусту та віртуальну відвертість. Це спектакль, де віртуальне життя стає реальним, зі всією своєю трагічністю та жорстоким гумором.
У спектаклі піднімається тема віртуального світу, який було створено людиною не тільки для обміну інформацією, але і став місцем, де можна легко самореалізуватися і втекти від реальності. Інтернет став паралельним світом, співіснуючим з реальним і деколи замінюючи його. Інтернет — це рай на землі, де дозволено все.
Головні ролі виконують молоді актори Христина Люльченко, Юрій Галкин, Євгеній Садовщиков, Ніна Ходорівська, Віктор Суслов, Роман Файфура. Автор і постановник Юрій Ричков.
Творча група вже виступала у галереї «Лавра» 27 червня 2009 року з прем'єрою цього спектаклю, яка пройшла більш ніж успішно. Акторів викликали не один раз на біс, їм вдалося зібрати повний зал і захоплені вигуки, тому було прийнято рішення повторити виступ і ще раз здивувати глядача своєю грою і талантом.
За детальною інформацією звертайтеся по тел.: 8 095 270 79 60



